Hair Company Polska


Hair Light
ZERO COLOR Powerful

ZERO COLOR Powerful / PUDER WYBIELAJĄCY
Puder Wybielający Zero Color Powerful chrakteryzuje się niepylącą, ciężką, pudrową formułą; jest bogaty w wyskiej jakości składniki; umożliwia doskonałą zciągnięcie koloru, z zachowaniem maksymalnej troski o strukturę włosów. Jest to bardzo wszechstronny produkt, odpowiedni do wszystkich technik: pasma, jaśniejsze pasemka, rozjaśnianie, efekty specjalne oraz ściąganie koloru. Zawartość niebiesko-fioletowego pigmentu eliminuje żółto-pomarańvczowe odcienie i nadaje więcej blasku jaśniejszym pasemkom. Zmieszany z kremem koloryzującym Hairlight, daje miękką łatwą do alikacji pastę gwarantująca fantastyczne rezultaty w rozjasnianiu.
image
Sposób użycia I przybliżony czas aplikacji: zmieszać 30 gr. Pudru Wybielającego Zero Color Powerful z Aktywatorem Hair Light w niemetalowej miseczce w następujących proporcjach: Rozjaśnianie o 4/5 tonów = 1 miarka pudru wybielającego + 60 gr. Aktywatora 40 vol. (czas procesu 20/25 minut).
Rozjasnianie o 6/6 tanów =1 miarka pudru wybielającego + 45 gr. Aktywatora 40
vol. (czas procesu 30/35 minut).
Rozjaśnianie o 6/7 tonów =1 miarka pudry wybielającego + 30 gr. Aktywatora 40
vol. (czas procesu 40-45 minut).
Dla bardziej delikatnego rozjaśniania wybierz Aktywator o niższym stężeniu I wymieszaj w proporcji 1:2. Przez cały czas kontroluj process pod katem pożądanego efektu, koloru bazowego, stanu włosów I temperatury.

close