PRACA
STATUS OGŁOSZENIA
 REPREZENTANT HANDLOWY
OGŁOSZENIE  DODANE: 15.06.2016
AKTUALNE
trade

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

- Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z salonami fryzjerskimi
- Utrzymywanie istniejącej grupy klientów na podległym terenie
- Realizacja celów sprzedażowych
- Monitorowanie rynku i analiza konkurencji
- Raportowanie działań sprzedażowych
- Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania:

- Samodzielność i dobra organizacja pracy
- Wykształcenie minimum średnie
- Umiejętności komunikacyjne
- Wysoki poziom motywacji do pracy
- Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- Ciekawą i odpowiedzialną pracę na samodzielnym stanowisku
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjny i motywacyjny system wynagrodzenia – składającego się z podstawy, prowizji i premii
- Szkolenia: wstępne oraz podnoszące kwalifikacje;  produktowe jak i z technik sprzedaży
- Nowoczesny samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy
- Pracę w trybie Home Office
 INSTRUKTOR
AKTUALNE
instruktor

Dołącz do elitarnego grona INSTRUKTORÓW COIFFANCE PARIS
oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL i prowadź warsztaty,
szkolenia fryzjerskie i pokazy.

Opis stanowiska:
- Prowadzenie szkoleń i warsztatów zgodnie z określonymi standardami marki
- Udział w pokazach marek COIFFANCE PARIS oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL
- Realizacja programu szkoleniowego marki
- Przekazywanie pozyskanej wiedzy technicznej i umiejętności zawodowych
- Budowanie pozytywnego wizerunku marki w branży fryzjerskiej
- Budowanie pozytywnych i długotrwałych relacji z klientami

Wymagania:
- Szeroka znajomość produktów COIFFANCE PARIS oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL
- Codzienna praca z wykorzystaniem pełnej gamy produktów COIFFANCE PARIS oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL
- Umiejętne poruszanie się po zagadnieniach kolorymetrii
- Chęć rozwoju zawodowego
- Łatwość nawiązywania kontaktów, wysoka kultura osobista i kreatywność
- Systematyczność i odpowiedzialność

Oferujemy:
- Ciekawą pełną wyzwań, odpowiedzialną współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą. Gwarantujemy współpracę z marką będącą liderem na rynku światowym profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich.
- Pracę w gronie doświadczonych stylistów, kolorystów i edukatorów.
- Możliwość uczestniczenia w ogólnopolskich pokazach i seminariach i pokazach COIFFANCE PARIS oraz HAIR COMPANY PROFESSIONAL
- Profesjonalne szkolenia umożliwiające rozwój zawodowy
- Promowanie i reklamę na portalach społecznościowych i stronie internetowej firmy, jak również w czasopismach branżowych.