Hair Company Polska


Hair Light
JUST LISS - Zestaw do keratynowego prostowania włosów

Krok 1: PRE-LISSING SHAMPOO 8.0 PH
Szampon PRE-LISS SHAMPOO nałożyć na mokre włosy, wmasować delikatnie. Pozostawić na 2minuty. Następnie spłukać. Powtórzyć w razie potrzeby.

Krok 2: NO FRIZZ LISSING MASK 1,5 PH
Po umyciu włosów szamponem nr „1”, osuszyć włosy ręcznikiem, następnie wysuszyć je w 80%.Dla ułatwienia aplikacji „No Frizzy Lissing Mask”, podziel włosy na 4 sekcje i nakładaj krem zaczynając od włosów nad karkiem (1,5 cm grubości sekcje). Nakładać pędzelkiem,następnie należy przeczesać grzebieniem na długość włosów. Po nałożeniu produktu na wszystkie sekcje pozostaw na 35-40 min. Należy utrzymać włosy dobrze rozczesane oraz napięte. Po zakończeniu procesu nastaw prostownicę na temperaturę 190/200 stopni i przeciągnij każdą sekcję 1,5 centymetrową od 8-10 razy. Na włosach blond powyżej poziomu 7, nastaw prostownicę na 170/175 stopni.  Zaleca się farbowanie przed nałożeniem maski „Post Lissing Treatment”. Po użyciu prostownicy na włosach, odczekaj 5 minut do całkowitego schłodzenia włosów. Następnie spłucz nadmiar produktu.
image
Krok 3: POST LISSING TREATMENT PH
Nałożyć maskę na mocno odsączone włosy sekcja po sekcji, dokładnie rozprowadzić na włosach.
Nie spłukiwać ! Włosy należy wysuszyć bez użycia szczotki. Po zabiegu nie należy myć głowy przez 48 godzin. Po tym czasie należy spłukać nadmiar keratyny.

close