Hair Company Logo
HAIRCOMPANY POLSKA  |  info@undhair.pl  |  517 240 151
PROFIL FIRMY
HAIR COMPANY POLSKA to młoda i kreatywna firma prowadzona przez menadżerów związanych z branżą fryzjerską i kosmetyczną od 15 lat. Po podjęciu współpracy z producentem profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich HAIR COMPANY ITALY w 2010 roku, UND-HAIR stała się wyłącznym dystrybutorem tej marki na terenie naszego kraju. Od tego czasu dostarcza kosmetyki profesjonalnym salonom fryzjerskim w całej Polsce.

Szybko rozwijająca się firma HAIR COMPANY dzięki długoletniemu doświadczeniu i badaniom laboratoryjnym dostarcza produkty najwyższej jakości i skuteczności działania dla najbardziej wymagających klientów. W ofercie naszej firmy można znaleźć linie wzmacniające, rekontruujące, nawilżające, przeciw wypadaniu włosów, ekologiczne, arganowe, wygładzające, dla mężczyzn, pielęgnacyjne, koloryzujące, wybielające i wiele innych. Wszyskie kosmetyki produkowane są we Włoszech pod ścisłym nadzorem ekspertów.

Zapoznaj się z ofertą profesjonalnych włoskich kosmetyków firm HAIR COMPANY. Wypróbuj je i wnieś do swojego salonu innwację, jakość i profesjonalizm.
Logo

Facebook

image image image image image image
© COPYRIGHTS 2015 | UND-HAIR HAIRCOMPANY POLSKA
UND-HAIR DISTRIBUTION | ul. Północna 15 pok. 132, 54-105 Wrocław