Filozofia
Eric


.
Filozofia marki COIFFANCE:
COIFFANCE Professionnel obejmuje Francuską wiedzę I doświadczenie w profesjonalnych salonach fryzjerskich od ponad 40 lat. Nasze produkty tworzymy z najbardziej wyszukanych składników do pielegnacji włosów, bogatą w innowacyjność a nasza inspiracja wynika z dzisiejszych najgorętszych trendów mody w stylizacji. Doprowadziło to markę COIFFANCE Prosessionel do wysoko rozpoznawalnej, luksusowej marki fryzjerskiej zarówno we Francji jak I w wielu krajach na całym świecie.

Technologia marki COIFFANCE:
Nasze kosmetyki do włosów, dostarczają innowacyjną technologię. Kreują w ten sposów bardziej efektywne I skuteczne produkty w oparciu o bazę roślinną, która dostarcza Twoim włosom ich naturalne piękno, gwarantując Ci najlepsze rezultaty za każdym razem. Wyselekcjonowaliśmy najlepszej jakości składniki takie jak Quinoe, Bursztyn, Słonecznik, Kaszmir, Babassu I Proteiny Jedwabiu dla polepszenia jakości I efektywności naszych produktów.

Nasze produkty są opracowywane I produkowane w naszej nowej fabryce o powierzchni 12,500 m2 w miejscowości Villé, we Francji. Produkty które tworzymy nie zawierają parabenów a szampony sa produkowane w dwóch opcjach: Sulfate oraz Sulfate-free. Wszystkie nasze produkty są produkowane z najwyższym poszanowaniem natury.

Dążę do wykreowania technicznych, profesjonalnych produktów, którę łączą w sobie fascynację, doświadczenie, innowację I kreatywność. Chciałbym aby stały się źródłem inspiracji dla stylistów I fryzjerów do przywracania włosom naturalnego splendoru.

Eric Famechon
CEO, Coiffance Professionnel

 · PIELĘGNACJA ·   · STYLIZACJA ·   · COIFFANCE TECHNICZNA ·  · HOME · FILOZOFIA · PRODUKTY · PROFIL · KONTAKT · fb
© COPYRIGHTS 2014 | UNDHAIR / COIFFANCE POLSKA

position: absolute; left: 30px; top: 10px